Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Coğrafi konum için yarıçapı ayarla
Ara
  • Karar veremiyor musunuz?
  • Yardıma mı ihtiyacınız var?
Yurt danışmanlarımız size yardımcı olacaktır. Dokunun!

10 / 23 öğeler gösteriliyor

Filtreleri aç
Say
Sırala
Sıra
Konaklamada ve Eğitimde üst düzey başarı

Amacımız, öğrencilerimizin huzurlu, güvenli, temiz ve sağlıklı bir ortamda konaklama imkanı vermek.

Karabük Erkek Yurdu Öztürk Erkek Öğrenci Yurdu, başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci ile hizmet vermektedir.

Özkaynak Erkek Öğrenci Yurdu, 1-2-3-4 kişilik standart ve suit odalarla daha kaliteli bir eğitim hayatı geçirmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Üniversiteye yakın Karabük Yükseköğretim Erkek Öğrenci Pansiyonunda her şey siz öğrenciler için düşünülüp tasarlandı ve hayata geçirildi.

MEB onaylı Kılavuzlar Erkek Öğrenci Yurdu Karabük Üniversitesi kampüsüne yürüme mesafesinde olup  100. Yıl mahallesini içinde barındırmaktadır.

Kayabaşı Erkek Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış özel bir Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci yurdudur.

Aile sıcaklığında konforlu bir yurt

Karakoç Erkek Öğrenci Yurdu olarak Karabük’te siz değerli öğrencilerimize aile sıcaklığında, istek ve ihtiyaçlarına göre bir yuva hazırlardık.

Karabük Rehber Erkek Öğrenci Yurdu Karabük Üniversitesi kampüs alanına yürüme mesafesinde olup Kılavuzlar Köyü mevkinde yer almaktadır.

M.E.B onaylı Karabük Oktay Yurt Pansiyon olarak siz değerli öğrencilerimize rahatı, huzuru, başarıyı kaliteli hizmet ile ucuza verebilme amacındayız.

Yükleniyor…
Karabük Yurtları

Akel Park Üniversite evleri - karabukyurt.com