Karabük Öğrenci Apartları

Ada Erkek Yaşam Merkezi, Safranbolu ve 100.yıl mahallesinde kampüs alanına yürüme mesafesindeki apart dairelerimiz ile Karabük üniversitesi öğrencilerimizin hizmetindeyiz.

ada kız ve erkek yaşam merkezi - karabukyurt.comApart dairelerimiz; 2 Oda ve 1 Mutfaktan oluşmaktadır. Her odada 2 öğrencinin kalabileceği şekilde geniş ve özel olarak hazırlanmıştır.

Ada Erkek Yaşam Merkezi apart dairelerinde buzdolabı, ocak, çamaşır makinesi, mutfak eşyaları, baza, kanepe gibi zorunlu ve gerekli ev eşyaları standart donanım olarak bulunmaktadır. Size sadece, bavulunuzu alıp gelmek kalıyor…


Karabük Apart 350 TL’den Başlayan Fiyatlarla

En ekonomik fiyatları sunma çabasıyla oluşturduğumuz yaşam merkezimizde giriş çıkış saati olmamakla birlikte 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

Üniversiteye 2 dakika yürüme mesafesinde olması ve okula her saat başı ücretsiz servis hizmetimizin bulunması takdir edersiniz ki öğrencilerimiz tarafından tercih edilmemizde en büyük etken olmaktadır.

Elektrik Su Doğal gaz ve İnternet faturaları kira bedeline dahil olup işletmemize aittir. Tüm bunların yanı sıra isteğinize göre 1,2,3,4,5 kişilik daireler de düzenleyebiliriz.Karabük Yurt Danışmanlarımız https://karabukyurt.comSeçim konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?
Kararsız mı kaldınız?

Karabük Yurt danışmaları size ücretsiz yardımcı olacaktır.
Yardım almak için DOKUNUN!


Bu işletme hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?

Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.
Bu işletme sizin mi?

Karabük YurtBilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun.
Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasına gidin, veya +90 545 763 24 75 ‘i arayın.
Hemen şimdi İŞLETMENİZİ SAHİPLENİN !

Biz,
“Karabük üniversitesi karşısında bulunan Yaşam Merkezi kampüs alanına yürüme mesafesindedir.”
cümlesinin sizi anlatmaya yeterli olmadığını biliyoruz.
Peki ya siz?.

Adres & İletişim

Adresimiz

Ada Erkek Yaşam Merkezi Safranbolu, Karabük

GPS

41.196803311432, 32.625375069249

Telefon

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan destek alın.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed