Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu https://karabukyurt.comAslantepe Kız Öğrenci Yurdu

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu, mimari yapısı, işletme anlayışı varoluş felsefesi ve sunduğu olanaklarla, farklı, nitelikli, özgün, özgür ve ayrıcalıklıdır.

Başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerimize güvenli, huzurlu, sıcak aile ortamı sağlamanın mutluluğunu siz değerli öğrencilerimizle yıllardır paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz…

Merkezi konumu,ulaşım araçlarına ve yaşam alanlarına olan yakınlığı olması sebebiyle hitap ettiğimiz üniversitelere tek vesait ile en kısa sürede ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Şayet yurt seçiminde kararsız kalırsanız size tamamen ücretsiz hizmet verecek olan danışmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Kız Yurdu Destek Hatlarımız

Telefon desteği için buraya, (+90 543 584 81 69)
WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.Atatürk ilke ve inkılapları ile yürüdüğümüz bu yolda siz misafirlerimize en iyi imkanlarla hizmet etmekteyiz.

Milli Eğitim Bakanlığı denetiminde, Atatürk ilke ve inkılaplarından hiç bir zaman ödün vermeyen, Özel Öğrenci Yurdu statüsündeki işletmemiz; güler yüzlü ve her daim öğrencilerinin rahatını düşünen kadrosuyla siz sevgili öğrenci ve velilerimize hizmet vermektedir.

Misafir olunan süre boyunca sağlık, aktiviteler, psikolojik ve sosyal destek sağlayan birimlerle yüksek kalite ve güvenceyi bir arada sunabilmekteyiz.


Karabük Yurt Danışmanlarımız https://karabukyurt.comYurt seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var?
Kararsız mı kaldınız? Yardım ve Bilgi için;
button icon WhatsApp Mesaj Gönder button icon Telefon Hemen Ara

Bu işletme hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?

Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.


Bu işletme sizin mi?

Karabük YurtBilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun.
Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasına gidin, veya +90 545 763 24 75 ‘i arayın.
Hemen şimdi İŞLETMENİZİ SAHİPLENİN !

Biz,
Karabük Kız Yurtları kategorisi içersinde bulunan Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu Karabük Üniversitesi kampüsüne yakın konumdadır.
cümlesinin sizi anlatmaya yeterli olmadığını biliyoruz.
Peki ya siz?…

Adres & İletişim

Adresimiz

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu Karabük

GPS

41.195903229363, 32.62383436818

Telefon

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan destek alın.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed