Çebioğlu Aya Karabük Kız Öğrenci Yurdu

Özel Çebioğlu Aya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu,Çebioğlu Group güvencesiyle ; özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarlanmış ve deprem yönetmeliğine göre inşa edilmiştir.

Özel Çebioğlu Aya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ,Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet vermektedir.

Çebioğlu Aya Karabük Kız Öğrenci Yurdu - karabukyurt.com

Türkiye’de sayılı , Karabük ‘te tek 7 yıldızlı yurt statüsünde inşa edilmiştir.

Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliği’ne ve yurt standartlarına uygun olarak yapılmıştır. Yangın Yönetmeliği’ne uygundur.

Binamızda ısınma doğalgaz ile sağlanmakta ve yerden ısıtma sistemi mevcuttur. Mantolama , ısı ve ses yalıtımı günümüz teknolojisine uygun yapılmıştır. 24 saat sıcak su verilmektedir. Halojen Free özelliğine sahip kamera,internet ve elektrik kabloları kullanılmıştır. Binamızda elektrik kesintilerine karşı jeneratör ve su kesintilerine karşı hidrofor  bulunmaktadır.

Binamız; Karabük Üniversitesi’ne yürüme mesafesindedir.Aynı zamanda  üniversiteye ücretsiz servisimiz de bulunmaktadır1 ve 3 kişilik odalarımızla hizmet vermekteyiz.

Tüm odalarımızda banyo wc, tv, buzdolabı, telefon, bazalı yatak , 2 kapılı kişiye özel kilit sistemli gardolap, komidin,kitaplık, çalışma masası ve sandalye mevcuttur.

Kapalı yüzme havuzu , fitness salonu, pilates salonu , türk hamamı, sauna, buhar odası gibi hizmetlerimizden öğrencilerimiz ücretsiz olarak faydalanacaklardır.Bu hizmetlerden faydalanırken sizlere deneyimli antrenörlerimiz yardımcı olacaklardır.

İsteyen öğrenciler powerplate,reformer aletlerimizden  ve spa merkezimizdeki masaj bölümünden(ücretli) faydalanabileceklerdir.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücrete dahil olarak verilmektedir.

Çebioğlu Kız Yurdu

Yurdumuzda;1964 yılından beri hizmet veren Türkiye’nin ilk global fast-food markası olan ve dünyanın 3 kıtasında faaliyet gösteren Marmaris büfe®  hizmet vermektedir.Ayrıca öğrencilerimizin tüm yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını hijyenik bir ortamda karşılayabileceği Craft Cafe yurdumuzda hizmetinizdedir.

Çebioğlu Aya Karabük Kız Öğrenci Yurdu resmi İnternet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Karabük Öğrenci Rehberindeki tanıtımı görmek için buraya dokunun.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

-

Salı

-

Çarşamba

-

Peşembe

-

Cuma

-

Cumartesi

-

Pazar

-

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan destek alın.

Öğe zaten talep edilmiş

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Ebru 21 Temmuz 2019 21:14
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek

çok güzel

ELIF 14 Mayıs 2019 15:21
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek

Bir senedir bu yurtta kalıyorum kesinlikle her şey dört dörtlük havuz Fitness hamam gibi olanakların ücretsiz olmasından dolayı çok şanslıyım. Konumu kampüsün hemen karşısında. Bu sene servis konulması da bizi cezbetti. Mezun olana kadar bu yurttayım.

Bundan sonra 3 oylama var Sıradaki Derecelendirmeleri Görüntüle