Dilek Kız Öğrenci Yurdu https://karabukyurt.comDilek Kız Öğrenci Yurdu

Dilek Kız Öğrenci Yurdu olarak ilkemiz ve hedefimiz dediğimiz kuralların başında huzur ve güven ortamı içinde sizleri rahat ettirmek  gelmektedir.

Karabük üniversitesi kampüs alanının hemen karşısında konumlanmış olan MEB onaylı yurdumuz üniversiteye  en yakın yurt olup, 150 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız Yurdu Destek Hatlarımız

1. Telefon desteği için buraya, (+90 370 433 40 90)
1. WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.
2. Telefonla destek için buraya, (+90 370 433 88 90)
2. WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.

Binamız yeni olmakla birlikte, öğrencilerimize hizmet verecek olan kadromuz, mesleki yeterlilik sahibi ve konusunda uzun yıllardır tecrübeli kişilerdir.Yurt kurallarımız ve disiplin konusundaki hassasiyetimiz, öğrencilerimizin özgürlüklerini kısıtlamak amacıyla düzenlenmemiştir. Amacımız, aile ortamınızdaki güveninizi, ailelerinizden çok uzakta olduğunuzda da sağlamaya çalışmaktır.

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden, en uygun fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Misyonumuz
Karabük Özel Dilek Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Olarak, Siz değerli öğrencilerimizin eğitim hayatları süresince başarıları olmaları için gerekli imkanları sağlamak ve aile sıcaklığından yoksun bırakmamaktır.

Vizyonumuz
Karabük Özel Dilek Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu bulunduğu sektörde öncü firmalar arasında yer almak amacıyla her türlü yeniliği yakından takip etmektedir.

Kalite Politikalarımız
Dilek Kız Öğrenci Yurdu olarak ilkemiz ve hedefimiz olarak benimsediğimiz kuralların başında sizleri rahat ettirmek gelmektedir. Bizler değerlerimizi sizlerin memnuniyetinden almaktayız.

Saygı ve Bağlılık
İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.Her geçen gün siz değerli Karabük Üniversitesi Kız Öğrencilerine sunduğumuz kaliteli hizmetin devamlılığının heyecanını ve gururunu taşımaktayız. Sahip olduğumuz en büyük sermaye tarafımıza duyduğunuz güven duygusudur.


Karabük Yurt Danışmanlarımız https://karabukyurt.comYurt seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var?
Kararsız mı kaldınız? Yardım ve Bilgi için;
button icon WhatsApp Mesaj Gönder button icon Telefon Hemen Ara

Bu işletme hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?

Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.


Bu işletme sizin mi?

Karabük YurtBilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun.
Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasına gidin, veya +90 545 763 24 75 ‘i arayın.
Hemen şimdi İŞLETMENİZİ SAHİPLENİN !

Biz,
Karabük Kız Yurtları kategorisi içersinde bulunan Dilek Kız Öğrenci Yurdu Karabük Üniversitesi kampüsüne yakın konumdadır.
cümlesinin sizi anlatmaya yeterli olmadığını biliyoruz.
Peki ya siz?…

Adres & İletişim

Adresimiz

Dilek Kız Öğrenci Yurdu Karabük

GPS

41.195876279904, 32.623822429868

Telefon
E-posta

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan destek alın.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed