Ebik Kız Öğrenci Yurdu Karabük Yurt

Karabük merkezde bulunan Ebik Kız Öğrenci Yurdu, güvenliği, temizliği ve konforu ile üniversite öğrenimi için gelen öğrencilere aile ortamı sıcaklığında yurt hizmeti vermektedir.

Öğrencilerimizin üniversite eğitimleri boyunca okullarının en başarılı öğrencileri olması için her türlü imkanımızı kullanarak destekliyoruz.

Şayet yurt seçiminde kararsız kalırsanız size tamamen ücretsiz hizmet verecek olan danışmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Kız Yurdu Destek Hatlarımız

1. Telefon desteği için buraya, (+90 370 433 40 90)
1. WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.
2. Telefonla destek için buraya, (+90 370 433 88 90)
2. WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.

Ebik Kız Öğrenci Yurdu Karabük Üniversitesi’ne 3 dakika mesafede 5 yıldızlı otel konforunda 700 m2 bahçesi 4000 m2 kapalı alan 70 odalı her odada WC ve banyo vardır. Oda hacimleri M.E.B yönetmenliklerinde hesaplanan hacme göre yapılmıştır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri açık büfedir. Kat görevlilerimiz oda, WC ve banyo temizliği gün aşırı yapmaktadır.

Yurdumuzda haftada 1 gün nevresimler değişmektedir. İbadetini yapmak isteyen öğrenciler için mescidimiz ve abdesthanemiz mevcuttur.
Ses sistemi, yangın alarmı sistemi, wifi sistemi, cafe ve restoran merkezi, tv sistemi, 24 saat görevli güvenlik sertifikalı bayan güvenlik vardır.Revir ve doktor hizmetimizde mevcuttur. Binamız depreme dayanıklı ve son sistem yangın alarm ve söndürme sistemlerine sahiptir. Kışın en soğuk günlerde bile merkezi kaskad sistemi ile ısıtma ve sıcak su vardır. Karabük Üniversitesi’ne çok yakın olmasına rağmen kız öğrenci yurdu olduğundan dolayı her saat başı servisimiz mevcuttur.

Karabük Kız Yurdu

Odalarımız, 2 – 3 – 4 – 6 kişilik olarak düzenlenmiştir.


Karabük Yurt Danışmanlarımız https://karabukyurt.comYurt seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var?
Kararsız mı kaldınız? Yardım ve Bilgi için;
button icon WhatsApp Mesaj Gönder button icon Telefon Hemen Ara

Bu işletme hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?

Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.


Bu işletme sizin mi?

Karabük YurtBilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun.
Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasına gidin, veya +90 545 763 24 75 ‘i arayın.
Hemen şimdi İŞLETMENİZİ SAHİPLENİN !

Biz,
Karabük Kız Yurtları kategorisi içersinde bulunan Ebik Kız Öğrenci Yurdu Karabük Üniversitesi kampüsüne yakın konumdadır.
cümlesinin sizi anlatmaya yeterli olmadığını biliyoruz.
Peki ya siz?…

Adres & İletişim

Adresimiz

Ebik Kız Öğrenci Yurdu Karabük

GPS

41.1965428, 32.6252915

Telefon
E-posta

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan destek alın.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed