Gelişim Kız Öğrenci Yurdu - karabukyurt.com

Şayet yurt seçiminde kararsız kalırsanız size tamamen ücretsiz hizmet verecek olan danışmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Kız Yurdu Destek Hatlarımız

Telefon desteği için buraya, (+90 543 584 81 69)
WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.

Gelişim Kız Öğrenci Yurdu, Karabük üniversitesi öğrencilerine yönelik pansiyon, yurt hizmeti veren MEB denetiminde Safranbolu Kız öğrenci yurdudur.

Sizlere telaşınızı sonlandıracak teklifler ve hizmetler sunmaktayız;
Çocuğunuz üniversiteyi kazandığı için mutlu ve gururlusunuz, hakkınızdır, yıllardır verdiğiniz emeğin karşılığını aldınız. Şimdiler de bir telaş başladı değil mi ?
– Karabük nasıl bir şehir ?
– Çocuğum nerede kalacak ?
– Üniversiteye uzak mı ?
– Güvenilir bir yer mi ?
– Yemek, çamaşır, ütü, okula servis var mı ? vb. gibi.


Gelişim Kız Öğrenci Yurdu olarak bizim tavsiyemiz

M.E.B ruhsatlı yurt demek:
odaların hacimleri, banyo ve WC sayıları, etüt salonlarının büyüklüğü ve masa sandalye sayıları, reviri, yemekhanesi ve hatta yemekhanedeki masa ve sandalye sayıları, kafe ve kantini, dinlenme salonu ve mescidi ve daha sayamadığımız bir çok özelliği belirli bir standarda bağlanmıştır. Üstelik yurtlar müfettiş tarafından denetlenir, Yurtların yönetimi, M.E.B yurt planına göre yönetilir.

Yurdumuz okula çok yakın olmasına rağmen her saat başı okula servis vardır.Yoğun saatlerde yarım saatte bir servis konulmuştur. Sezonluk paket fiyatlarına yemek, kahvaltı, servis, İnternet, oda temizlik hizmetleri, haftada bir nevresim yıkama ve ütüleme, spor salonu aktiviteleri, 7/24 sıcak su, revir, güvenlik hizmetleri, tv ,restoran, kafe, bahçede müzik yayını, kesintisiz elektrik, kesintisiz su, teknik servis, kargo teslim ve daha sayamadığımız bir çok özellik pakete dahildir.

Temizlik konfor ve güvenlik şartlarını sağlayan velilerimize sınırsız güvenin temin edildiği evinizi gibi huzurlu bir ortamdır.

2003 yılında Karabük’ün Safranbolu ilçesinde hizmete giren İşletmemiz Safranbolu’da ilk özel yurttur ve 68 yatak kapasitesine sahiptir. Siyasi görüşü, cemaat ve derneğe üye olmayan Milli Eğitim Bakanlığı ‘na bağlı özel kız öğrenci yurdudur. 2003 yılında beri faaliyettedir. Öğrencilerimizin huzur ve güven içerisinde eğitim sezonunu en iyi şartlarda geçirebilecekleri personeliyle birlikte hizmete açıktır.Gelişim kız yurdu verdiği hizmetler, öğrencilere sunduğu imkanlar sürekli kendini geliştiren ve yenileyen yapısı, çağdaş ve uygar düşünce sistemini benimseyen ilke ve prensipleriyle Safranbolu’da faaliyetlerini sürdürmektedir.


Karabük Yurt Danışmanlarımız https://karabukyurt.comYurt seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var?
Kararsız mı kaldınız?
Yardım ve Bilgi için;

☎ +90 544 433 23 25

button icon WhatsApp Mesaj Gönder button icon Telefon Hemen Ara
 

Bu işletme hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?

Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.


Bu işletme sizin mi?

Karabük YurtBilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun.
Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasına gidin, veya +90 545 763 24 75 ‘i arayın.
Hemen şimdi İŞLETMENİZİ SAHİPLENİN !

Biz,
Karabük Kız Yurtları kategorisi içersinde bulunan Gelişim Kız Öğrenci Yurdu tarihi evleriyle ünlü Safranbolu ilçesindedir.
cümlesinin sizi anlatmaya yeterli olmadığını biliyoruz.
Peki ya siz?…

Adres & İletişim

Adresimiz

Gelişim Kız Öğrenci Yurdu Safranbolu, Karabük

GPS

41.195849330445, 32.623989566228

Telefon

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan destek alın.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed