Odabaş Akademi Kız Öğrenci Yurdu - karabukyurt.comKarabük Kız Öğrenci Yurdu

Odabaş Akademi Kız Öğrenci Yurdu 2014-2015 eğitim öğretim sezonunda Karabük’de hizmete girmiş olup Karabük’de lider konaklama işletmesidir. Misafir ettiğimiz öğrencilerimizi ülkemizin geleceği olarak görüp onlara yakışır bir hizmet vermek amacıyla 5 yıldızlı otel konseptinde hazırlanan kompleksimizde öğrencilerimiz adına hiçbir konfordan kaçılmamış bütün ayrıntılar en ince ayrıntısına kadar hizmete hazır hale getirilmiştir.

Kız Yurdu Destek Hatlarımız

1. Telefon desteği için buraya, (+90 370 433 40 90)
1. WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.
2. Telefonla destek için buraya, (+90 370 433 88 90)
2. WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.

Karabük Üniversitesine 2,5 km, Safranbolu Meslek Yüksek Okulu ve Güzel Sanatlar Fakültesine 250 metre mesafedeyiz.Kalite Politikamız
• Öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, sürekli gözden geçirilen kalite hedeflerimiz doğrultusunda barınma hizmetimizi gerçekleştirmek ve geliştirmek,
• Doğru işe doğru insan atayan, çalışanlarıyla açık iletişimde olan ve her düzeyde eğitime önem veren yönetim ilkesini benimsemek,
• Öğrencilerimize ve ailelerine saygılı ve güleryüzlü davranarak her konuda güven vermek,
• Kaliteli hizmeti yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerçekleştirmek,
• Çağdaş bilgi ve teknolojileri hizmet sunumunda kullanmak,
• Kaynakları optimum kullanmak,
• Oluşturulan standartların kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamak,
• Hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamak,
• Bu günkü stratejimiz, efor ve heyecanımız ile hedefimizin sürekli geliştirme olduğunu daima anımsamak,
temel kalite politikalarımızdır.

Neden biz?
Bir öğrencinin yüksek öğrenimi sırasında ikameti için 4 seçeneği vardır. Kira, devlet yurdu, pansiyon ve tabii ki Safranbolu kız öğrenci yurdu olan Odabaş akademi Kız Öğrenci Yurdu.
Safranbolu kız yurdu İşletmemiz, eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli bir üniversite neslinin yetişmesini misyon edinmiş, anlayışlı yönetimi ve deneyimli personeliyle siz değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı, kurum politikası olarak benimsemiştir. Tüm bunlara ek olarak çok uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinizdedir. Bu nedenlerden ötürü Karabük ve Safranbolu yurt sektöründe ilk sıralardayız.

Odabaş Akademi Kız Öğrenci Yurdunu Keşfet
Safranbolu kız yurdu İşletmemiz, hem mimari yapısı, hem idari anlayışı; varoluş felsefesi ve sunduğu yaşam olanaklarıyla, farklı, daha nitelikli, özgün, özgür ve ayrıcalıklıdır. Konaklama hizmetinin yanı sıra yararlandırmış olduğu farklı sosyal alanları ile Karabük Safranbolu’da ilk ve tektir.

Odaları Keşfet!
Tüm ihtiyaçların düşünüldüğü, karşılandığı, konforlu, sıcak, rahat odalar. Tek kişilik iki kişilik üç ve dört kişilik odalarımızda wc&duş,bazalı yataklarımız, gömme dolap, telefon, fön makinası çalışma masaları,kitaplık, buzdolapları vetüm odalarda balkonlarımız eksiksiz şık modern düşünülerek hazırlanmıştır.

Konforu Keşfet!
Karabük Kız Öğrenci Yurdu Akademi ’de her şey konukların rahatın için tasarlandı. Konfor, süper! Kalite, birinci sınıf! Renkler canlı, eşyalar şık, kulanışlı ve rahat. Modern. Eksiksiz. Isı ve ses yalıtımı mükemmel. Tüm mekanlar aydınlık, ferah. İsteyebileceğiniz, ihtiyaç duyacağınız her şey elinizin altında. Çamaşırhanesinden ütü odasına, sıcak suyundan merkezi ısıtmasına…

Güvenliği Keşfet!
Safranbolu kız öğrenci yurdu Akademi’de konukların güvenliği her şeyin üstünde.
Her bakımdan:1.40 deprem kat sayı oranı ile inşa edildi. Sapasağlam. Profesyonellerden oluşan özel güvenlik ekibi, 7/24 görev başında. Tüm çevre, güvenlik kameralarıyla, sürekli kontrol altında.
Her bakımdan: akademi’de Konukların sağlığı da güvence altında. Acil sağlık ihtiyaçları için eğitimli sağlık görevlisi ve revir, tüm olanaklarıyla, 7/24 göreve hazır.Bahçeyi, Terası Keşfet!
Kışı var, kar keyfi var… Baharı var, çiçeği var… Yazı var, güneşi var… Konuklarımızın hepsinden yararlanabilmesi için, akademi’nin yemyeşil, havuzlu bakımlı bahçesi, bol güneşli terası var.


Karabük Yurt Danışmanlarımız https://karabukyurt.comYurt seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var?
Kararsız mı kaldınız? Yardım ve Bilgi için;

☎ +90 544 433 23 25

button icon WhatsApp Mesaj Gönder button icon Telefon Hemen Ara
 

Bu işletme hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?

Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.


Bu işletme sizin mi?

Karabük YurtBilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun.
Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasına gidin, veya +90 545 763 24 75 ‘i arayın.
Hemen şimdi İŞLETMENİZİ SAHİPLENİN !

Biz,
Karabük Kız Yurtları kategorisi içersinde bulunan Odabaş Akademi Kız Öğrenci Yurdu Karabük Üniversitesi kampüsüne yakın konumdadır.
cümlesinin sizi anlatmaya yeterli olmadığını biliyoruz.
Peki ya siz?…

Adres & İletişim

Adresimiz

Odabaş Akademi Kız Öğrenci Yurdu Safranbolu, Karabük

GPS

41.195840347293, 32.623941812982

Telefon
E-posta

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan destek alın.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed