Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Coğrafi konum için yarıçap ayarla
Ara
Karabük Öğrenci Rehberi, öncelikle Karabük üniversitesine yeni başlayan, öğrenim gören öğrencilerimize yardımcı olmak amacıyla kurulmuş bir rehberlik sistemidir. 

Kredi Yurtlar Kurumuna (KYK) bağlı Devlet yurtlarının bulunduğu bu ana kategori Kız Yurtları ve erkek Yurtları olarak iki alt kategoriye sahiptir. Aynı zamanda KYK Yurt Listelerini, Başvuru, gerekli belge ve evrak bilgilerini de buraya dokunup görebilirsiniz.
KYK hakkında daha çok bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimiz yine takımımızın çalışması olan https://kykkarabuk.com sitemizi ziyaret edebilirler.

Karabük Öğrenci Rehberi İçeriği ile Karabük’te öğrencilik daha kolay!

Karabük’ veya ilçelerine yeni gelmiş öğrencilerimize yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuş bu ana kategori her geçen gün yeni ilave bilgilerle çeşitlilik kazanmaktadır.
Su, Doğal Gaz, Elektrik, Telekom Aboneliklerinin nasıl, nerede ve ne şartlar altında yapılacağı ve hangi belgelerin gerektiği hakkında bilgileri ve bu yerlere nasıl gidileceği hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Kiralık Daire Sözleşmeleri, Beyanlar ve toplu yaşam alanlarında öğrencilerimizin bilmesi ve yapması gereken tüm bilgi ve içerikler de yine bu kategorimizde bulunmaktadır.
Sadece bu bilgilerle de yetinmedik. Ailelerinden uzakta evde kalan öğrencilerimiz için de bir yaşam kılavuzu oluşturduk. Yemek tariflerinden gıdaların saklanması, en uygun alışverişin nasıl ve nerede yapılacağına kadar pek çok bilgiyi misafirlerimize sunduk. 
Gitmek için dokunun!

Karabük Üniversitesi ve Karabük Üniversitesine bağlı okullar, fakülteler, akademik birimler, yüksek okullar hakkında bilgileri ve nerelerde oldukları, nasıl gidileceği hakkında detaylı bilgileri bu kategorimizde bulabilirsiniz. 
Aynı zamanda her dönem açıklanan Akademik Takvimi de bu sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. 
Gitmek için dokunun!

Karabük ili ve ilçelerinde bir yerden diğer bir yere girmek amacıyla kullanılan toplu taşıma araçlarının güzergah bilgilerine, duraklarına ve hareket saatlerine kadar detaylı bilgileri bu kategorimizde görebilirsiniz. Aynı zamanda şehirlerarası otobüs firmaları hakkında detaylı bilgilerin de bulunduğu bu kategorinin en çok yeni gelen öğrencilerimize faydasının olacağı kanaatindeyiz.
Gitmek için dokunun!

Karabük Öğrenci Rehberi İçeriği ile Karabük’de her yeri daha yakın!

Sizin için tavsiyelerde bulunduğumuz ilginç içeriklerin olduğu, Karabük Üniversitesi öğrencilerimiz için düzenlenmiş özel fiyatların, kampanyaların olduğu sürekli takip etmeniz gereken bir kategorimizdir.
Buradaki amacımız, öğrencilerimizi kendileri için kazançlı olacak kampanya, indirim ve tanıtımlardan çok kısa bir sürede bilgi sahibi yapmak ve öğrencilerimizi yararlandırmaktır.
Gitmek için dokunun!

Karabük ili ve ilçelerinde bulunan bankalar hakkında bilgilerin verildiği bu kategorimiz içeriğinde banka şubelerinin yerlerini, konumunuzu baz alarak en yakın bankamatiğin (ATM – Para Çekme Makinesi)  nerede olduğu, diğer  bankamatiklerin konumlarını, nasıl gidileceğini gibi detaylı bilgileri bulabilirsiniz.
Unutmayın!
Amacımız sizlerin hayatını kolaylaştırmak…
Gitmek için dokunun!

“Hiç bir zaman ihtiyacınız olmaz” dileklerimizle hazırladığımız Sağlık & Tıp kategorimizde Karabük ili ve ilçelerinde bulunan hastane, sağlık ocağı, özel hastane ve tıp merkezleri hakkında bilgileri, nerede oldukları, nasıl gidileceği, ne yapılması gerektiği, telefon numaraları ve bunlar gibi çok detaylı bilgileri bulabilirsiniz.
Karabük Öğrenci Rehberi olarak siz misafir öğrencilerimizin Karabük halkına emanet olduğunuzun bilincindeyiz ve bu bilinçle hareket etmekteyiz.
Gitmek için dokunun!

Karabük ili ve ilçelerinde bulunan piknik alanları, tabiat parkları, gezi & eğlence programları, tarihi mekanlar, Safranbolu evleri, müzeler ve bunlar gibi detaylı bilgileri bulacağınız kategorimizdir. Aynı zamanda Karabük Üniversite Öğrenci gruplarının düzenlediği gezi & eğlence etkinliklerine de buradan ulaşabilirsiniz.
Karabük ve çevresi bir çok uygarlığa ev sahipliği yaptığı gibi çok güzel ve zengin ormanlık alana sahiptir. Dünya Miras Şehri ilan edilen Safranbolu, gezmeye doyamayacağınız mekanlara ve eserlere sahiptir.
Gitmek için dokunun!

Karabük ili ve ilçelerinde özellikle öğrencilere yönelik uygun fiyatta ve kalitede yemek, içecek ihtiyaçlarının giderilebileceği mekanları burada bulabilirsiniz. Kalitesini, fiyatını, hizmetini beğendiğiniz veya beğenmediğiniz mekanlara yorum yazıp diğer öğrenci arkadaşlarınıza tavsiyelerde bulunabilirsiniz.
Burada bilgisi bulunan mekanlar, kalite, hizmet ve fiyat bakımından özellikle seçilmişlerdir. Haklarında detaylı bilgilerle beraber  nasıl gidebileceğiniz konusunda yol tarifi alabilirsiniz.
Gitmek için dokunun!

Karabük ili ve ilçeleriyle beraber Karabük Üniversitesinde, fakülte ve yüksekokullarında düzenlenen etkinlikleri, kültür, sanat faaliyetlerini giriş sayfamızda görüldüğünüz gibi Etkinlikler sayfamızda da detaylı görebilirsiniz. Bu etkinliklerin yapıldığı mekanlar hakkında bilgiler, nerede oldukları, nasıl gidileceği gibi detaylı bilgileri bu kategorimizde görebilirsiniz.
Gitmek için dokunun!

Karabük il merkezinde ve ilçelerinde bulunan Alışveriş Merkezleri (AVM), iş hanları ve iş merkezleri, pazar yerleri, kitap & kırtasiye dükkanları, marketler, çarşılar ve bunlar gibiler Alışveriş kategorisi altında listelenmiştir.
Aynı zamanda ucuz ve kaliteli alışveriş imkanına sahip olabileceğiniz mekanları da yine bu kategorimizde görebilirsiniz.
Gitmek için dokunun!

Karabük ili ve ilçelerinde bulunan spor tesisleri, sportif faaliyette bulunabileceğiniz mekanlar, halı sahalar, yürüyüş alanları gibi mekan ve yerler hakkında detaylı bilgileri bu kategorimizde bulabilirsiniz.
Bu mekan ve yerlere nasıl gidebileceğiniz hakkında detaylı bilgiler sunulduğu gibi navigasyon sistemiyle de ulaşabilmenize yardımcı olunmaktadır.
Gitmek için dokunun!

Karabük il merkezinde ve ilçelerinde bulunan resmi kurum hakkında kısa bilgilerin ve bu kurumların nerede olduğu, konum bilgileri ve nasıl gidileceği hakkında detaylı bilgileri bu kategorimizde bulabilirsiniz.
Sizlerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Karabük Öğrenci Rehberi İçeriği ile ilgili önerilerinizi yorumlarınızla lütfen bize iletin. İletin ki sizlere daha fazla yardımcı olabilelim…
Gitmek için dokunun!

Karabük’e veya ilçelerine geldiğinizde ailenizle nerede kalacağınızı problem etmeden rehberimiz aracılığıyla kolayca bulabileceğin otel ve pansiyonları bu kategorimizde bulabilirsiniz.
Bu otel ve pansiyonlar hakkında detaylı bilgilerle beraber nasıl gidileceği hakkında da navigasyon bilgilerini görebilirsiniz.
Ailenizle beraber şehrimizde bir kaç gün kalmayı düşünürseniz tarihi evlerde pansiyonculuğun en üst noktaya çıktığı Safranboluyu kesinlikle tavsiye ederiz.
Gitmek için dokunun!

Karabük ili ve ilçelerinde sadece öğrenciler için kiraya verilen daireleri bu kategorimizde görebilirsiniz. Bu dairelerin nerede olduğu, nasıl gidileceği, daire özellikleri, okula yakınlı gibi detaylı bilgileri ilgili sayfalarda.
Gitmek için dokunun!

Karabük Öğrenci Rehberi İçeriği ile Karabük’de öğrencilik daha kolay!

Öğrencilik yıllarını geçireceğiniz ev kiraladınız ama eşya bulmada zorlanıyorsunuz.
Problem değil!
Bu kategorimizde 2.el ev eşyası, uygun fiyatta eşya satan, kampanya yapan işletmeleri görbilir, nasıl o işletmelere nasıl gidileceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Aynı zamanda 2. el eşya satış ilanlarını da bu kategorimizde görebilirsiniz.
Gitmek için dokunun!

Karabük Öğrenci Rehberi
Karabük ili Safranbolu, Yenice, Eskipazar, Eflani, Ovacık ilçeleri Öğrenci Yurt, pansiyon, daire, apart, restoran, lokanta, 2.el eşya ilan ve ulaşım rehberi.

KARABÜK ÖĞRENCİ YURTLARI ve PANSİYONLARI

Karabük ve ilçelerinde bulunan Karabük Öğrenci Yurtları ve Karabük Öğrenci Pansiyonları Listesi

Karabük Yurtları

Akel Park Üniversite evleri - karabukyurt.com