Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Set radius for geolocation
Ara

Üyelik

  • Yurt, pansiyon hakkında bilgilerin girilmesi, resim yüklenmesi, çalışma saatleri, özellikler, sosyal medya adresleri, İnternet sitesi adresleri, navigasyon sisteminin aktifleştirilmesi ve iletişim bilgilerinin girilmesini kapsayan BASİT ÜYELİK sadece 90 TL. ve yıl boyunca geçerli. Gerekirse bilgileriniz tarafımızca girilecek ve size sadece kontrol etmeniz kalacak. Üstelik üyelik süreniz bittiğinde hiçbir bilginiz silinmeyecek; son girdiğiniz bilgiler ömür boyu yayınlanmaya devam edecek.
  • Bir yıl boyunca tüm yetkilerin parmaklarınızın ucunda olduğu PREMIUM ÜYELİK ise sadece 150 TL. Üstelik tüm yetkiler sizde… İşletmenize gelen yorumları onaylamaktan düzenlemeye ve hatta değiştirmeye kadar tüm yönetim size ait. Aynı zamanda işletmeniz için Karabük İndirimli Yurtlar sayfasında özel kampanyalar yayımlama hakkına sahip olacaksınız. Üstelik Reklam sayfamızda detayı anlatılan hizmetlerin tamamından %25 indirimli faydalanacaksınız.
    Nasıl Üye Olacaksınız?
    Ödemenizi sayfa içindeki banka hesaplarından birine yaptıktan sonra aşağıdaki formu doldurup gönderin. Ardından ödemenizi +90 545 763 24 75 nolu telefonu arayıp onaylatın. Kullanıcı adı, şifre gibi bilgiler belirttiğiniz e-posta adresinize altı saat içersinde gönderilecektir. 

UNUTMAYIN!
Sisteme üye olmayan tüm yurt ve pansiyonlar ONAYSIZ olarak kabul edildiği için telefon, adres, web sitesi, e-mail, sosyal medya gibi iletişim bilgileri gizli tutulmakta ve konumları Karabük Şehirlerararası Otobüs terminali olarak gösterilmektedir. ONAYLI işletme olmak için üye olun; tüm bilgileriniz yayınlansın!

Üye olduğunuzda Neler Yapabilirsiniz?

Kendinize ait sayfanın içeriğini dilediğiniz gibi güncelleyebilir, bilgi girişleri yapabilir ve resim yükleyip içeriği değiştirebilirsiniz.. Premium paket sahibiyseniz bildirimleri onaylayabilir, silebilir ve yorumları düzenleyip özel kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Üyelik Formu

Lütfen görüntüdeki karakterleri bu girişe yazın.

NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Üyeliğinizin ardından işletmenizi daha iyi tanıtmak, birebir iletişimle müşteri portföyünüzü artırmak, çok kısa sürede %100 doluluğa ulaşmak için neler yapabilirsiniz!

Hesap Numaraları

Ödemeyi nereye yapacağım?

Ödemelerinizi aşağıdaki banka hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz. Açıklama kısmına ödemenizi hangi hizmet karşılığında yaptığınızı belirtebilirsiniz.
Gerekirse bizimle iletişim kurun: 0 545 763 24 75

Hesap sahibi: Engin KOÇALİ

Akbank Karabük Şubesi İBAN
TR61 0004 6000 8188 8000 0980 06

İNG Bank Karabük Şubesi İBAN
TR98 0009 9011 4945 8000 1000 02

Yapı Kredi Bankası Karabük Şubesi İBAN
TR83 0006 7010 0000 0071 5982 81

Bilgi sahibi olun!

Bir başarı öyküsü okuyun;
Küçük bir analiz hikayesi

Dokunun!

Karabük Yurtları

Akel Park Üniversite evleri - karabukyurt.com