Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Set radius for geolocation
Ara

Kredi Yurtlar Kurumu Karabük İl Müdürlüğü’ne nasıl ulaşabilirsiniz?

kyk karabük il müdürlüğü2018 yılına kadar 100. Yıl Mahallesi, 1003. Cd. No:31, Merkez/Karabük adresinde hizmet veren kurum, yurt binasının TÜRGEV Vakfına devredilmesinden sonra Üniversite Mahallesi, Yurt Sokak, No: 5, Merkez/KARABÜK adresinde hizmet vermeye başlamıştır.

KYK Karabük Devlet Yurtları
Kısaca KYK olarak tanımladığımız Kredi Yurtlar Kurumu Karabük İl Müdürlüğü bünyesinde toplam 11 yurt barındırmaktadır. Bu yurtlardan 3’ü erkek, 8’i kız yurdu olarak hizmet vermektedir.

Kız Yurtları
Erkek Yurtları

KYK Karabük İl Müdürlüğüne +90 370 433 42 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Yeni ve ilk kayıtların olduğu dönemlerde telefon yoğunluğu nedeniyle günlerce ulaşamayabilirsiniz.
Kurumun kendine ait herhangi bir web sitesi ve açıklanmış elektronik posta adresi bulunmamaktadır. Yoğunlukla twitter üzerinden @KYK_Karabuk tagı ile kendi faaliyetlerini yayınlamakta ve propaganda türünden tanıtımını yapmaktadır.

Karabük Yurtları hakkında detaylı bilgilere mi ihtiyacınız var?

Tamamen gönüllülerden oluşan “Öğrenci Dostu” Danışmanlarımız sizlere ücretsiz olarak hizmet verecektir. Yardım ve Destek için buraya dokunun!

KYK Karabük İl Müdürlüğü hakkında daha detaylı bilgileri Karabük Öğrenci Rehberi KYK sayfasında görebilirsiniz.Bir de Karabük Öğrenci Rehberinden KYK Karabük Yurtları hakkında bilgi alın.

Barınma konusunda Karabük Apart Rehberini incelediniz mi?

Unutmayın!
Karabük’ün bir çok özel yurdu çok daha güvenli ve ekonomik hizmet verebilme özelliğine sahiptir. Dokunun!

Karabük Yurtları

Akel Park Üniversite evleri - karabukyurt.com