Karabük Yurtları Yeni Sezona Hazır!

Karabük Yurtları Yeni Sezona Hazır!

Karabük Yurtları 2019 – 2020 öğrenim döneminde Karabük Üniversitesinde okuyacak öğrencilere en iyi hizmeti vermek amacıyla tüm hazırlıklarını tamamladı.

Yüksek Öğretim Öğrenci Yurtları bakımında oldukça iyi konumda bulunan Karabük Yurtları yeni sezonda daha kaliteli ve uygun fiyatlarda hizmet vermek için tatlı bir telaş içinde misafirlerini beklemekte.

Karabük Yurt Rehberi tarafından yapılan incelemeler ve araştırmalar neticesinde kalite, hizmet, ilgi, alaka ve öğrenci dostluğu bakından takdir edilen ve öğrencilerin yoğun rağbet gösterdiği bazı yurtlar ön plana çıkıyor. Bu yurtlardan Çebioğlu Aya Kız Öğrenci Yurdu, Bahtiyar Kökemli Kız Öğrenci Yurdu, Akel Park Üniversite Evleri, Batın Kız ve Erkek Öğrenci Apartları yenilenen yapısıyla mükemmel hizmetler sunuyor.

6 Temmuzda Üniversite yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla Karabük üniversitesini kazanan öğrenciler öncelikle Devlet yurdu olan KYK Yurtları hakkında yoğun bir araştırmaya girdiler. Oysa KYK Yurt başvurularının sonuçları en erken Ekim ayı başında açıklanacak.
Aynı zamanda bilinmelidir ki KYK yurt ücretleri ile MEB denetiminde olan Özel Yurtların fiyatları arasında büyük farklar yok. Özel yurtlar öğrencilerimiz için çok daha geniş imkanlar sunmaktadır. Hemen hemen tüm özel yurtların kampüs alanına giden öğrenci servisleri vardır ve her bir öğrenci ile ilgilenilmektedir.

Karabük Öğrenci Rehberi