Doğa Kız Öğrenci Yurdu https://karabukyurt.comDoğa Kız Öğrenci Yurdu

Doğa Kız Öğrenci Yurdu ve Apart, öğrencilerin rahatı için odalarda ortopedik bazalı yatak, her katta banyo-wc, kişiye özel ahşap dolaplar ve çalışma masası bulundurmaktadır.

Bağımsız Tasarım
Yurt odalarımız, 2, 3, 4 kişilik odalar halinde ve öğrencilerin aynı odada birbirlerini rahatsız etmeksizin istedikleri zaman ders çalışabilecekleri, istedikleri zaman uyuyabilecekleri biçimde tasarlanmıştır.

Şayet yurt seçiminde kararsız kalırsanız size tamamen ücretsiz hizmet verecek olan danışmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Kız Yurdu Destek Hatlarımız

1. Telefon desteği için buraya, (+90 370 433 40 90)
1. WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.
2. Telefonla destek için buraya, (+90 370 433 88 90)
2. WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.

Yurdumuz temizlik konusunda çok duyarlıdır ve yurdun tüm kullanım alanları özel temizlik malzemeleri ile her gün kat görevlilerince temizlenmektedir. Öğrencilerimiz kendi özel eşyaları için yurdumuzda bulunan çamaşır odalarındaki tam otomatik yıkama
ünitelerinden yararlanıp ücretsiz ütüleme imkanına sahiptirler.Temizlik Hizmetleri
Oda , Banyo ve WC temizlikleri her gün deneyimli personel tarafından titizlikle yapılmaktadır. Temizlik malzemelerinin tamamı insan sağlığına ve hijyen standartlarına uyumlu ve kaliteli ürünlerden seçilmektedir. Odalarımız ithal PVC kaplı olup diğer zeminler mermer ve seramik döşelidir.
Nevresim, yorgan ve yastık temizlikleri her 15 günde bir yurt tarafından yapılmaktadır. İhtiyaç olduğu takdirde tüm nevresim takımları derhal değiştirilir.

Güvenlik Hizmetleri
Karabük Doğa Kız Öğrenci Yurdu ve Apartın müstakil binasının etrafı tamamen yüksek demir parmaklıklarla çevrilmiş olup, kamera sistemi ve gece görevlisi ile son derece güvenlidir.
Yangına karşı güvenlik için, yangın merdiveni, yangın söndürme hortum ve tüpleri, yangın alarm sistemi, acil çıkış armatürleri bulunmaktadır. Bu konuda personelimiz eğitime tabii tutulmaktadır.
Yurdumuzun depreme karşı dayanıklılık belgesi bulunmaktadır. Binamız yıldırımlara karşı paratoner koruma kapsam alanındadır.
Ayrıca yedek su depolarımız mevcuttur.

Neden Karabük Doğa Kız Öğrenci Yurdu ve Apartını tercih etmelisiniz?

Karabük Doğa Kız Öğrenci Yurt ve Kompleksi Karabük ve Safranbolu’daki Fakülte ve Yüksekokula yürüyüş mesafesinde olup Konumu itibariyle;önemli noktalara yakındır. Öğrenci nüfusu yoğun bir bölgededir.
Karabük Doğa Kız Öğrenci Yurt ve Kompleksi en büyük özelliği, ‘Anında Çözüm’ ilkesiyle hareket eden bir işletmeye sahip olmasıdır. Gerek velilerimizden, gerekse öğrencilerimizden gelen herhangi bir istek anında yerine getirilmektedir. Bunun için Karabük Doğa Kız Öğrenci Yurt ve Kompleksinde 24 saat boyunca gece ve gündüz bayan yönetici vardır.
Karabük Doğa Kız Öğrenci Yurt ve Kompleksi dizayn ve dekorasyonu yapılırken burada kalacak öğrencilerin kendilerini evlerinde hissedebilmeleri göz önünde tutulmuştur.
Karabük Doğa Kız Öğrenci Yurt ve Kompleksi ’nde sabit mobilya yoktur, ortak kullanıma açık olan salonlarda dahi öğrencilerin kendi konforlarını kendi zevklerine göre belirleme esnekliği sağlanmaktadır. Bu sayede her öğrencinin kendine ait özel bir çalışma veya dinlenme alanı oluşmaktadır.
Karabük Doğa Kız Öğrenci Yurt ve Kompleksi en büyük farkı, kuşkusuz yemekleridir. Yemeklerimiz, en kaliteli gıda malzemeleri kullanılarak özenle hazırlanır. Karabük Doğa Kız Öğrenci Yurt ve Kompleksi öğrencileri okul dönüşünde tadına doyamayacakları kadar lezzetli yemeklerin sıcacık ikram edileceğini bilerek yurda gelirler.

Her şey dahil konseptimizde Karabük üniversitesi kız yurtları almış oldukları hizmetlerin karşılığında ekstra bir ücret talep edilmemektedir.
ÜCRETSİZ HİZMETLERİMİZ
* 7/24 Güvenlik
* Kartlı Turnikeli Giriş
* Sabah kahvaltısı
* Akşam yemeği
* Etüt Odası
* Sınırsız İnternet
* İnternet (Kablosuz Ağ)
* Çamaşırhane ve Ütü odası
* Sıcak Su – 7/24
* 2-3 kişilik odalar
* Yatak – Baza
* Odalarda kişiye özel dolap
* Odalarda çalışma masası
* Fitness Salon
* TV Salonu
* Günlük banyo ve tuvalet temizliği
* Ücretsiz Servis


Karabük Yurt Danışmanlarımız https://karabukyurt.comYurt seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var?
Kararsız mı kaldınız? Yardım ve Bilgi için;

☎ +90 544 433 23 25

button icon WhatsApp Mesaj Gönder button icon Telefon Hemen Ara

Bu işletme hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?

Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.


Bu işletme sizin mi?

Karabük YurtBilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun.
Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasına gidin, veya +90 545 763 24 75 ‘i arayın.
Hemen şimdi İŞLETMENİZİ SAHİPLENİN !

Biz,
Karabük Kız Yurtları kategorisi içersinde bulunan Doğa Kız Öğrenci Yurdu Karabük Üniversitesi kampüsüne yakın konumdadır.
cümlesinin sizi anlatmaya yeterli olmadığını biliyoruz.
Peki ya siz?…

Adres & İletişim

Adresimiz

Doğa Kız Öğrenci Yurdu Karabük

GPS

41.195750515764, 32.623846306491

Telefon
E-posta

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan destek alın.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed