Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Coğrafi konum için yarıçapı ayarla
Ara
  • Karar veremiyor musunuz?
  • Yardıma mı ihtiyacınız var?
Yurt danışmanlarımız size yardımcı olacaktır. Dokunun!

10 / 30 öğeler gösteriliyor

Filtreleri aç
Say
Sırala
Sıra

Zarif kız yurdu Karabük Üniversitesi’nde okumakta olan kız öğrencilere en kaliteli konaklama hizmetini uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor.

Erdem Kız Yurdu, özgün mimarisi ve modern tasarımı ile öğrencilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarlanmış yeni ve renkli bir yaşam alanı sunuyor.

Özel Safranbolu Yamakoğlu Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu, eğitim hayatınızı huzur ve güvenle yaşayabileceğiniz her şeyiyle yepyeni bir yaşam merkezi.

MEB onaylı Şahinler Kız Öğrenci Yurdu güven, huzur, başarı ve kalite arayan Karabük üniversiteli kız öğrencilerimizin noktası olmayı amaçlamaktadır.

MEB onaylı Safranbolu İnci Konak Kız Öğrenci Yurdu, üniversite hayatında evinizi aratmayacak nezih, huzurlu sakin ve başarı dolu bir ortam için doğru adres.

Gültekin Kız Öğrenci Yurdu, Safranbolu’da siz değerli misafirlerimize evinizde yaşadığınız sıcaklığı okulunuzda da yaşatmak için kurulmuştur.

MEB onaylı Özyurtlar Kız Öğrenci yurdu ve Pansiyonu, 82 öğrenci kapasiteli, üniversite ve yüksek okullara yakın olarak Safranbolu merkezde konumlanmıştır.

Geleceğinize hazırlanırken bizim misafirimiz olun!

Geleceğinize hazırlanırken Bizim Misafirimiz Olun sloganıyla üniversite öğrencilerine hizmet veren Ova Kız Öğrenci Yurdu, Safranbolu merkezi konumdadır.

Karabük Kız Yurtları kategorisi içersinde bulunan Eymen Kız Öğrenci Yurdu tarihi evleriyle ünlü Safranbolu ilçesindedir.

Yükleniyor…
Karabük Yurtları

Akel Park Üniversite evleri - karabukyurt.com