Erdem Kız Yurdu, özgün mimarisi ve modern tasarımı ile öğrencilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarlanmış yeni ve renkli bir yaşam alanı sunuyor.

Karabük’te İlk ve Tek 7 Yıldızlı Öğrenci Kompleksi olmamıza rağmen sizlere “Eşsiz Bir Hizmet” sunmak İçin her zaman kendimizi geliştiriyoruz.

Erdem Kız Öğrenci Yurdu

Yurdumuz, Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından biri olan Final Eğitim Kurumları (Şafak A.Ş.) bünyesinde hizmet vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlıdır. Final ailesi olarak “yaşam başarısı” nı hedef almaktayız. Amacımız; öğrencilerin akademik başarı sağlamalarına katkıda bulunabilmek için yurdumuzda mutlu, huzurlu ve güvenli bir aile ortamı sağlayabilmektir. Bu amaç doğrultusunda final okulları olarak gerek eğitimcilerden oluşan biz kurucular ve yurt idaresi, gerek onların ilk rol modelleri olan velilerimiz ve gerekse de öğrencilerimize hizmet veren yurt personelleri olarak öğrencilerimize desteğimizi sürdürmekteyiz. Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamayı, öğrencilerimize evlerindeki güvenli ve huzurlu ortamlarını aratmamayı, öğrencilerimize verilen hizmetlerimiz ile onların memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Birlikte yaşamayı sevdiren, aynı zamanda özel olduğunu gençlere her fırsatta hissettirmeyi başaran bir yurt olmayı amaçlamaktayız. Final ailesi olarak bugüne dek hem etik değerlere bağlı kalıp hem de akademik başarı getirecek yeterliliği göstermiş bulunmaktayız. Ülkemizin geleceği olan öğrencilerimizi Atatürkçü bir çizgide “fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” bireyler olarak hayata hazırlamaya çalışmaktayız.

Misyonumuz;
Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda;bireysel farklılıkların önemsendiği bir ortamda, gelişime ve değişime açık bireyler yetiştirmeyi; yükseköğretim öğrencilerinin öğrenimlerine destek olmak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için barınma, beslenme hizmetleri ile sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler sunmak. Ailelerinden uzakta olan öğrencilerimize huzurlu ve konforlu aile ortamı sağlamak; ailesine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmek.

Erdem Kız Yurdu

Vizyonumuz;
İçinde bulunduğumuz sektörde sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek; benimsemiş olduğumuz kalite ve güven odaklı bakış açımızla; çağdaş, modern, ve yeniliğe açık yurdumuzla uzun vadeli başarılar elde etmiş bir marka olmaktır. Karabük ilinde örnek teşkil edecek kaliteli bir yurt olmaktır.

Neden Erdem Kız Öğrenci?

Merkezi Konum
Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü’ne 500 m. mesafededir. Kampüs manzaralı olup Karabük-Safranbolu ana yol güzergahındadır. Yurt binası önünden toplu taşıma araçları geçmektedir. Emniyet Müdürlüğü çaprazında olması güvenlik açısından önem taşımaktadır.

Karabük Erdem Kız Öğrenci Yurdu - karabukyurt.com

Deneyimli Personel
Yurdumuzda; Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetici Sertifikalı idare personelleri, hijyen eğitimine sahip temizlik ve mutfak personelleri görev yapmaktadır.

Yeni ve Sıfır Bina
Modern tasarıma sahip yurdumuzda konforlu odalar sizleri bekliyor olacak. Deprem Yönetmeliği’ne göre inşa edilen binamızda güvenliğiniz adına her şey düşünülmüştür.

Aile Ortamı
Özel Erdem Kız Yurdu; deneyimli, güvenilir, elit bir kitleden oluşmaktadır. Öğrencilere aile ortamını yansıtmaktadır. Sosyal etkinlikler ile siz öğrencilerimizle keyifli anlar paylaşmayı ve ders stresinizi dengelemeyi hedeflemekteyiz.

Türkiye’de sayılı , Karabük ‘te tek 7 yıldızlı yurt statüsünde inşa edilmiştir.

Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliği’ne ve yurt standartlarına uygun olarak yapılmıştır. Yangın Yönetmeliği’ne uygundur.

Binamızda ısınma doğalgaz ile sağlanmakta ve yerden ısıtma sistemi mevcuttur. Mantolama , ısı ve ses yalıtımı günümüz teknolojisine uygun yapılmıştır. 24 saat sıcak su verilmektedir. Halojen Free özelliğine sahip kamera,internet ve elektrik kabloları kullanılmıştır. Binamızda elektrik kesintilerine karşı jeneratör ve su kesintilerine karşı hidrofor  bulunmaktadır.

Binamız; Karabük Üniversitesi’ne yürüme mesafesindedir.Aynı zamanda  üniversiteye ücretsiz servisimiz de bulunmaktadır. 1, 2 ve 3 kişilik odalarımızla hizmet vermekteyiz.

Tüm odalarımızda banyo wc, tv, buzdolabı, telefon, bazalı yatak , 2 kapılı kişiye özel kilit sistemli gardolap, komidin,kitaplık, çalışma masası ve sandalye mevcuttur.

Kapalı yüzme havuzu , fitness salonu gibi hizmetlerimizden öğrencilerimiz ücretsiz olarak faydalanacaklardır. Kapalı yüzme havuzumuzdan idarenin belirlemiş olduğu gün ve saatlerde kullanım sağlanacaktır.Bu hizmetlerden faydalanırken sizlere deneyimli antrenörlerimiz yardımcı olacaklardır.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücrete dahil olarak verilmektedir.

Yurdumuzda; Erdem Kafe hizmet vermektedir.Öğrencilerimiz Erdem Kafe ‘de tüm yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını hijyenik bir ortamda karşılayabilmektedir.

Kayıt İçin Gerekli Evraklar
  •  Öğrenci Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Veli Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Vukuatlı Nüfus kayıt Örneği
  • Sağlık Raporu
  • Sabıka Kaydı
  • 2 Adet FotoğrafÖğrenci Belgesi
  • İkametgah Belgesi

YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİLERDEN ÖĞRENİM İZNİ BELGESİ, PASAPORT FOTOKOPİSİ, YABANCI KİMLİK NUMARASI İLE BELİRTİLEN DİĞER BELGELER DE İSTENİR.

Dilerseniz Ön Kayıt Formunu hemen doldurup kontenjanımız dolmadan yerinizi ayırtabilirsiniz. Kayıt için dokunun!

WhatsApp ile mesaj göndermek için dokunun!

Karabük Öğrenci Rehberindeki tanıtımı görmek için buraya dokunun.

Diğer Karabük Kız Yurtlarını görmek için buraya dokunabilirsiniz.

Kız Yurdu Destek Hatlarımız

1. Telefon desteği için buraya, (+90 370 433 40 90)
1. WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.
2. Telefonla destek için buraya, (+90 370 433 88 90)
2. WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan destek alın.

Öğe zaten talep edilmiş

Kullanışlı Özellik ve Hizmetlerimiz

7 Yıldızlı Öğrenci Kompleksi

1, 2 ve 3 Kişilik Odalar

Sabah ve Akşam Yemeği

Oda Temizlik Hizmeti

Etüd ve Çizim Salonları

Revir ve Mescid

Sportif İmkanlar

Kablosuz İnternet Hizmeti

7/24 Güvenlik Personeli

Odalardaki İmkanlarımız

Sıcak Su & Banyolu Odalar

Yangın Algılama Sistemleri

Erdem Cafe

Kişiye Özel Şifreli Dolap

Yerden Isıtma Sistemi

Parmak İzi Turnike Sistemi

7/24 Kamera Kayıt Sistemi

Odalarımızda İmkanlarımız

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Ebru 21 Temmuz 2019 21:14
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek

çok güzel

ELIF 14 Mayıs 2019 15:21
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek

Bir senedir bu yurtta kalıyorum kesinlikle her şey dört dörtlük havuz Fitness hamam gibi olanakların ücretsiz olmasından dolayı çok şanslıyım. Konumu kampüsün hemen karşısında. Bu sene servis konulması da bizi cezbetti. Mezun olana kadar bu yurttayım.

Bundan sonra 3 oylama var Sıradaki Derecelendirmeleri Görüntüle