Şahinler Kız Öğrenci Yurdu

MEB onaylı Şahinler Kız Öğrenci Yurdu güven, huzur, başarı ve kalite arayan Karabük üniversiteli kız öğrencilerimizin noktası olmayı amaçlamaktadır.
Pedagojik eğitim almış güler yüzlü idari kadromuz, personelimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Kız Yurdu Destek Hatlarımız

Telefon desteği için buraya, (+90 543 584 81 69)
WhatsApp hattı ile destek için buraya dokunun.
  • Şahinler Kız Öğrenci Yurdu https://karabukyurt.comŞahinler Yurt Turizm ve Otelcilik Ticaret Limited Şirketi 2015 yılından itibaren “MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NA BAĞLI” Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu olarak hizmet vermektedir.
  • Yurt binası üniversite öğrencilerinin güvenli konforlu bir eğitim öğretim dönemi geçirmeleri için her türlü ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Karabük üniversite kampüsüne 5 dk mesafededir. Şehrin her noktasına ulaşım araçları güzergahında olması siz öğrencilerimiz için büyük avantajdır.
  • Paylaşımlı konforlu odaları , etüt odası , profesyonel spor salonu , kafeterya , sosyal yaşam alanları tv odası ve yüksek güvenlik teknolojisiyle siz değerli öğrencilerimize hizmet vermektedir. Ailelerimiz için oluşturulan “misafir odasıyla” öğrencilerimizin ailelerini ağırlayabilme imkanı sunmaktayız.
Karabük Kız Yurdu
Karabük üniversitesi kız yurdu olan Şahinler Kız Öğrenci Yurdunda önceliğimiz kıymetli öğrencilerimizin güvenli, konforlu , hijyenik ve huzurlu bir yaşam alanında eğitim hayatlarına devam etmelerini sağlamaktır.


Karabük Yurt Danışmanlarımız https://karabukyurt.comYurt seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var?
Kararsız mı kaldınız? Yardım ve Bilgi için;
button icon WhatsApp Mesaj Gönder button icon Telefon Hemen Ara

Bu işletme hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?

Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.


Bu işletme sizin mi?

Karabük YurtBilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun.
Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasına gidin, veya +90 545 763 24 75 ‘i arayın.
Hemen şimdi İŞLETMENİZİ SAHİPLENİN !

Biz, “MEB onaylı işletme güven, huzur, başarı ve kalite arayan Karabük üniversiteli kız öğrencilerimizin noktası olmayı amaçlamaktadır.”
cümlesinin sizi anlatmaya yeterli olmadığını biliyoruz.
Peki ya siz?…

Adres & İletişim

Adresimiz

Şahinler Kız Öğrenci Yurdu Karabük

GPS

41.19589424621, 32.623929874671

Telefon

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan destek alın.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed