Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Coğrafi konum için yarıçapı ayarla
Ara

10 / 21 öğeler gösteriliyor

Filtreleri aç
Say
Sırala
Sıra

Safran Gold Pansiyon Karabük’ün öğrenci semti olan 100.yıl mahallesinde yer almakta ve toplam 200 kişi kapasitesi ile profesyonel yönetimle hizmet vermekte.

Aynı zamanda Safrangold Erkek Öğrenci Apartı olan Karabük Erkek Öğrenci Pansiyonumuz 16 daire 32 odadan oluşmakta olup kampüse yürüme mesafesindedir.

Safranbolu Seçkin Konak Pansiyonu, insanların görmeye geldiği tarihi Safranbolu Konaklarında yıldızlı otel konforunda hizmet sunuyoruz.

Karabük Kız Pansiyonları kategorisi içersinde bulunan Özkaynak Kız Öğrenci Pansiyonu Karabük Üniversitesi kampüsüne yakın konumdadır.

Karabük Kız Pansiyonları kategorisi içersinde bulunan Akay İlgi Kız Öğrenci Pansiyonu Karabük Üniversitesi kampüsüne yakın konumdadır.

Yıldız Life Residence, Yıldızlar Gayrimenkul ve İnşaat tarafından kurulmuş bağımsız üç ana binadan oluşan 100.yıl merkezde kampüse yakın rezidans dır.

Ada Kız Yaşam Merkezi, Safranbolu ve 100.yıl da 2 oda, 1 mutfaktan oluşan apart dairelerimiz ile Karabük üniversitesi öğrencilerimizin hizmetindeyiz.

100.yıl mahallesinde konumlu Nur Erkek Öğrenci Apartları, Karabük üniversitesi kampüs alanına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Eğitim hayatının yaşandığı 100.yıl mahallesinde konumlu Nur Kız Öğrenci Apartları, Karabük üniversitesi kampüs alanına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Yükleniyor…
Karabük Yurtları

Akel Park Üniversite evleri - karabukyurt.com