Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Coğrafi konum için yarıçapı ayarla
Ara
  • Karar veremiyor musunuz?
  • Yardıma mı ihtiyacınız var?
Yurt danışmanlarımız size yardımcı olacaktır. Dokunun!

10 / 18 öğeler gösteriliyor

Filtreleri aç
Say
Sırala
Sıra

Safran Gold Pansiyon Karabük’ün öğrenci semti olan 100.yıl mahallesinde yer almakta ve toplam 200 kişi kapasitesi ile profesyonel yönetimle hizmet vermekte.

Safranbolu Seçkin Konak Pansiyonu, insanların görmeye geldiği tarihi Safranbolu Konaklarında yıldızlı otel konforunda hizmet sunuyoruz.

Karabük Kız Pansiyonları kategorisi içersinde bulunan Özkaynak Kız Öğrenci Pansiyonu Karabük Üniversitesi kampüsüne yakın konumdadır.

Karabük Kız Pansiyonları kategorisi içersinde bulunan Akay İlgi Kız Öğrenci Pansiyonu Karabük Üniversitesi kampüsüne yakın konumdadır.

Yıldız Life Residence, Yıldızlar Gayrimenkul ve İnşaat tarafından kurulmuş bağımsız üç ana binadan oluşan 100.yıl merkezde kampüse yakın rezidans dır.

Ada Kız Yaşam Merkezi, Safranbolu ve 100.yıl da 2 oda, 1 mutfaktan oluşan apart dairelerimiz ile Karabük üniversitesi öğrencilerimizin hizmetindeyiz.

Eğitim hayatının yaşandığı 100.yıl mahallesinde konumlu Nur Kız Öğrenci Apartları, Karabük üniversitesi kampüs alanına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Karabük Batın Apart, üniversite kampüsüne yürüme mesafesinde, öğrencilerin yoğun olduğu, ulaşım problemi olmayan 100.yıl mahallesinde konumlanmıştır.

Doğa Apart Kız Öğrenci Kompleksi

Öğrenci Kompleksi olan Doğa Kız Apartı, 100.yıl mahallesinin girişinde Karabük üniversitesi kampüsüne sadece 250 metre uzaklıkta olup yürüme mesafesindedir.

Yükleniyor…
Karabük Yurtları

Akel Park Üniversite evleri - karabukyurt.com