Safran Gold Pansiyon - karabukyurt.comKarabük Kız Pansiyonu ve Apart

Karabük’ün öğrenci semti olan 100. yıl mahallesinde yer alan Safran Gold Pansiyon Toplam 200 kişi kapasitesi ile profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ve sıcakkanlı kadrosu ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları hizmet sektöründeki boşluğu kaliteyle buluşturup sektöre sunmaktadır.

Binamız deprem ve yangın yönetmeliklerine uygun olarak 1.sınıf malzemeler kullanılarak inşa edilmiştir. 5 kattan oluşan binamızda;
16 adet daire, 33 adet oda, 16 adet mini salon, 17 adet wc ve banyo, yemekhane, etüt salonu, revir, çamaşır ve ütü odası bulunmakta olup kız öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçları düşünülmüştür.Binamız kamera sistemi ile izlenmekte olup binamızın etrafı panel çit ile çevrilidir.Ana giriş kapımız dışarıdan yabancı girişini engellemek amacıyla parmak izli kilit sistemi ile çalışmaktadır.
90 öğrenci kapasitesi ile 2014-2015 eğitim öğretim yılında hizmet hayatına başlayan yurdumuz kalıcı olmanın kalite ve kendini sürekli yenilemekten geçtiği fikrini benimsemiş, öğrenci(müşteri) memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Safrangold Kız Öğrenci Pansiyonu siz öğrencilerimize ev sahipliği yapmaktan mutluluk ve onur duyacaktır.

2014-2015 eğitim, öğretim yılında Safrangold Kız Öğrenci Pansiyonu ve Erkek Öğrenci Pansiyonu olarak 2 şubesiyle Karabük’te hizmet hayatına başlayan işletmemiz ilk yılını bitirmiş olmanın gururu ve tecrübesini siz öğrencilerimizle birlikte yaşamaktan gurur duyar. Karabük’ün öğrenci semti olan 100. yıl mahallesinde yer alan pansiyonumuz Toplam 200 öğrenci kapasitesi ile profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ve sıcakkanlı kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin ihtiyaç duydukları hizmet sektöründeki boşluğu kaliteyle buluşturup sektöre sunmaktadır.
Özel denetim altında, en son standartlara uygun, inşa edilmiştir.

Karabük üniversitesi kız pansiyonu hizmeti veren dairelerimizde;İnternet, duşa kabin,çalışma masası ve sandalyesi, kilitli elbise dolabı ve 24 saat sıcak su mevcuttur.
Yurdumuz güvenlik kamera sistemleri ile donatılmıştır.
Öğrencilerimize özel servis aracı, Çamaşırhane, Ütü odası
Yemekhanemizde deneyimli aşçılarımızın hazırladığı kahvaltı ve akşam yemeği, Kafeterya, asansör ile kusursuz hizmet vermektedir.
İşletmemizin düzenini, çalışma faaliyetlerini, idarecilerini, çalışan personelini, güvenliğini, yurt içerisindeki sosyal faaliyetleri, öğrencilerin ne gibi imkanlardan faydalandıklarını yerinde tespit etmeniz için işletmelerimizi gelip görmenizde fayda vardır.


Karabük Yurt Danışmanlarımız https://karabukyurt.comYurt seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var?
Kararsız mı kaldınız?

Karabük Yurt danışmaları size ücretsiz yardımcı olacaktır.
Yardım almak için DOKUNUN!


Diğer alternatiflere de bakmak ister misiniz?

Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.


Bu işletme sizin mi?

Karabük YurtBilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun.
Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasına gidin, veya +90 545 763 24 75 ‘i arayın.
Hemen şimdi İŞLETMENİZİ SAHİPLENİN !

Biz,
Karabük Safran gold Kız Pansiyonu, Karabük Kız Pansiyonu kategorisinde hizmet veren Safranbolu Kız Öğrenci Pansiyonu ve Safranbolu Öğrenci Pansiyonu içeriğinde bulunur.
cümlesinin sizi anlatmaya yeterli olmadığını biliyoruz.
Peki ya siz?…

Adres & İletişim

Adresimiz

Safran Gold Pansiyon Karabük

GPS

41.195714583153, 32.623774676623

Telefon
E-posta

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan destek alın.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Nazire 3 Nisan 2019 13:29
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek

Yakınından bile geçmeyin