Karabük Asmina Kız Öğrenci Evi olarak da anılan Apart, Karabük üniversitesine yürüme mesafesinde olup kız öğrencilere barınma hizmeti vermektedir. Öğrenim dönemi harici zamanlarda ise yine kız misafirlere konaklama hizmetini sürdürmektedir.

Asmina Kız Öğrenci Evi Apart - karabukyurt.comAsmina Kız Öğrenci Evi

Konumu itibariyle üniversiteye hızlı ve rahat ulaşım imkanı sunmaktadır. Sabahları açık büfe kahvaltısı ve akşam yemeğinin yanı sıra kafeterya hizmeti de vermektedir.

Bütün odalarımızda baza, full ortopedik (antibakteriyel) yataklar, lcd tv, kişiye özel gardırop, İnternet bağlantısı bulunmaktadır.

Karabük Kız Apartı
Asmina Kız Apartı, 2-3-4 kişilik lüks odalarımız, sıcak su, doğal gazlı ısınma sistemi, 24 saat kesintisiz yüksek hızda İnternet, çamaşır ve ütü, temizlik görevlisi hizmet ve olanakları sağlamaktadır.

Öğrencilerimizin kendilerini evinde hissettiği huzur ve mutluluğu yaşayarak onların başarılarına başarı katmak için gereken tüm hassasiyeti göstermektedir.

Karabük Kız Öğrenci Apartı

Asmina Kız Öğrenci Apart’ ın düzenini, çalışma faaliyetlerini, idarecilerini, çalışan personelini, bahsedilen güvenliği, apart içerisindeki sosyal faaliyetleri, öğrencilerin ne gibi imkanlardan faydalandıklarını yerinde tespit etmek için işletmemizi gelip görmelisiniz.

Asmina Apart olarak misafirlerimize temiz bir aile sıcaklığı, kalite, ve güveni bir arada sunmaktan onur duymaktayız!
Siyasi görüşü olmayan Karabük apart ımız, hiçbir şekilde vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir.


Karabük Yurt Danışmanlarımız https://karabukyurt.comYurt seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var?
Kararsız mı kaldınız?

Karabük Yurt danışmaları size ücretsiz yardımcı olacaktır.
Yardım almak için DOKUNUN!


Bu işletme hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?

Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.


Bu işletme sizin mi?

Karabük YurtBilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun.
Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasına gidin, veya +90 545 763 24 75 ‘i arayın.
Hemen şimdi İŞLETMENİZİ SAHİPLENİN !

Biz, “Asmina Kız Öğrenci Evi olarak da anılan Karabük Apart, üniversite kampüsüne yürüme mesafesinde olup kız öğrencilere barınma hizmeti vermektedir.”
cümlesinin sizi anlatmaya yeterli olmadığını biliyoruz.
Peki ya siz?…

Adres & İletişim

Adresimiz

Asmina Kız Öğrenci Evi Apart Karabük

GPS

41.196650597834, 32.625578023138

Telefon

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan destek alın.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konumu
Personel
Hizmetler
Yiyecek
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed