Karabük Safranbolu Öğrenci Yurtları, Pansiyonları ve Apartları

10 / 16 öğeler gösteriliyor

Filtreleri aç
Say
Sırala
Sıra

Zarif kız yurdu Karabük Üniversitesi’nde okumakta olan kız öğrencilere en kaliteli konaklama hizmetini uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor.

Safranbolu Seçkin Konak Pansiyonu, insanların görmeye geldiği tarihi Safranbolu Konaklarında yıldızlı otel konforunda hizmet sunuyoruz.

Özkaynak Erkek Öğrenci Yurdu, 1-2-3-4 kişilik standart ve suit odalarla daha kaliteli bir eğitim hayatı geçirmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Özel Safranbolu Yamakoğlu Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu, eğitim hayatınızı huzur ve güvenle yaşayabileceğiniz her şeyiyle yepyeni bir yaşam merkezi.

MEB onaylı Safranbolu İnci Konak Kız Öğrenci Yurdu, üniversite hayatında evinizi aratmayacak nezih, huzurlu sakin ve başarı dolu bir ortam için doğru adres.

Gültekin Kız Öğrenci Yurdu, Safranbolu’da siz değerli misafirlerimize evinizde yaşadığınız sıcaklığı okulunuzda da yaşatmak için kurulmuştur.

MEB onaylı Özyurtlar Kız Öğrenci yurdu ve Pansiyonu, 82 öğrenci kapasiteli, üniversite ve yüksek okullara yakın olarak Safranbolu merkezde konumlanmıştır.

Geleceğinize hazırlanırken bizim misafirimiz olun!

Geleceğinize hazırlanırken Bizim Misafirimiz Olun sloganıyla üniversite öğrencilerine hizmet veren Ova Kız Öğrenci Yurdu, Safranbolu merkezi konumdadır.

Karabük Kız Yurtları kategorisi içersinde bulunan Eymen Kız Öğrenci Yurdu tarihi evleriyle ünlü Safranbolu ilçesindedir.

Odabaş Akademi Kız Öğrenci Yurdu, Karabük Safranbolu’da 5 yıldızlı otel konseptinde hazırlanmış öğrencilerimizin rahat edebileceği konforlu bir komplekstir.

Üst
Yükleniyor…
Karabük Yurtları

Akel Park Üniversite evleri - karabukyurt.com